Зустріч радіоаматорів UT7UZA КПІ і K-DX-CC 30.01.2019

 

                                               Вітаємо Вас,  наші дорогі друзі радіоаматори !

    30 січня відбулося перше засідання клубу K-DX-CC і радіотехнічного клубу "Політехнік" UT7UZA, КПІ сезону-2019. Ми давно не бачились, і тому з нетерпінням чекали на цю приємну подію. Ми навіть не очікували на таку велику аудиторію - близько 30 чоловік. Приємно було бачити радісні обличчя і теплі спілкування членів і гостей нашого клубу, відомих і авторитетних радіоаматорів!

 Ми заздалегідь обговорили і підготували програму зібрання, включивши до неї самі цікаві і актуальні питання, побажання та поради наших друзів.      В цей день відбулася ще одна приємна подія - завдяки турботам Сергія Литвинова (UX1UA) і Володимира Засуцького (UW7UA) для клубу був придбаний та встановлений новий компьютер для підвищення ефективності роботи K-DX-CCЗ привітальним словом засідання відкрив Президент клубу – Сергій Литвинов (UX1UA), який поділився результатами роботи клубу у 2018 році, нашими досягненнями, та планами роботи на 2019 рік. По традиції, першочергова увага була приділена гостям, Ювілярам і іменинникам у січні місяці Привітання клубу від радіоаматорів України та з інших країн світу оголосив Микола Сергієнко (UX0UN).

Сергій Литвинов UX1UA, Президент клубу K-DX-CC. Початок засідання. 

                                        Першу і надзвичайно цікаву та романтичну доповідь, зробив відомий DX-man Олексій Яковлєв (UT5UY), яку ми слухали і дивились на екрані затамувавши подих. Олексій розповів про його з друзями ДХ-експедицію в жовтні 2019 року на острови Токелау (ZK3) в Тихому океані. В команді 17 найвідоміших світових радіоаматорів! Пишаємось – серед них три українці (UT5UY, UR0MC, UT7QF) ! Це була жива фантастика, яку майстерно, з усіма нюансами доніс до нас Олексій, побажавши усім зустрічі в ефірі! І ще було багато питань, і чудові відповіді на них! Щасти тобі друже!

                                                        Олексій Яковлєв, UT5UY. Розповідь про майбутню DX-pedition на острови Токелау (ZK3).

Відомий тренер та вихователь молоді Володимир Мінаков (UY2UQ) прийшов на цю зустріч зі своїми “золотими зірковими” вихованцями! Розказав нам про кропітливу та відповідальну роботу: як він знаходить, навчає, виховує та доводить до вершин спортивної слави свої юні таланти – які вже виступають в складах збірних України на чемпіонатах світу, Європи, України та міжнародних змаганнях. Аподисментами зустріли юних героїв – радіоаматорів: Моісєєва Андрія UT3UFH і Захарченка Григорія UT3UFI , як прийшли до нас розказати про свої успіхи! Вони ще вчаться в школі але вже стали чемпіонами Європи та призерами чемпіонатів світу! На грудях цих симпатичних хлопців сяяли по 15-20 золотих медалей переможців завойованих в нелегких спортивних битвах! Пишаємось Вашими золотими серцями, благородною роботою, та досягненнями наші юні друзі, та дорогий Володимире на славу України і Ham-Radio. Здоров’я, спортивної і творчої наснаги Вам !

      

Вихователі і тренер - Володимир Мінаков (UY2UQ)  та його золоті зіркові вихованці !

Ми пишаємось ще одним нашим знаменитим колегою, заслуженим майстром спорту, шестиразовим чемпіоном світу Миколою Іванчихіним (UR8UA)! У 2019 році, в далекій Кореї Микола Іванчихін з блиском виграв черговий чемпіонат світу ! В свої 63 роки він обігнав багатьох радіоспортсменів , які не на один десяток років молодші за нього! Микола Олегович отримав від нас палкі оплески і теплі слова вдячності за його спортивні подвиги! Здоровя тобі та спортивного довголіття дорогий друже!

                                Микола Іванчихін - 6-ти разовий чемпіон світу з радіоспорту.      Корея - 2019. Збірна України.  Перший ряд, 2-й зліва - Микола Іванчихін

На засіданні також був присутній ще один учасник цієї зіркової збірної України, відомий радіоаматор і спортсмен , який виступав разом з Миколою Іванчихіним та став призером чеміонату світу – Олег Шуман, UT4UML ! А поруч з ним сиділи також відомі на весь світ, заслужені майстри спорту, в недалекому минулому  чемпіони світу і Європи Андрій Лякін:  (UT2UB) і Віктор Бобров (UT3UV) !

Недаром кажуть: без минулого – немає майбутнього ! Ми відкрили в клубі нову рубрикуІсторія Ham-Radio: Люди. Події. Спогади”:. Прослухали чудову і ностальгічну розповідь старійшини Київських радіоаматоів, людини з фантастичною енциклопедичною памяттю Анатолія Миколайовича Жука ( UY5AZ) про видатних аматорів і історичні події нашого Радіо

Зустріч на перехрестях історії:“Карл Маркс” (US7UU) і Володимир Джулай (UY2UA)

Потім були жаркі спогади і коментарі про недавній CQ WW CW Contest на 160 м. в яких прийняли участь UX1UA, UY2UA, UX1UX, UX5UO, UT3UFI, UT3UFH та багато інших.

Нагорода знайшла Героя ! За активну участь в “Ukrainian DX Contest 2018” спеціальний приз - сорочки від команди DM9EE отримали Сергій Литвинов (UX1UA) і Володимир Джулай UY2UA !

Андрій Лякін надав цікаву інформацію, про участь в роботі Антарктичної бази “Академік Вернадський” у 2019 році відомого радіоаматора – Романа Братчика UT7UA. Це буде його вже четверта зимівка на цій базі! Зараз він пливе на пароплаві до бази. Роман буде працювати на усіх діапазонах, включаючи 50 мс, використовуючи позивні EM1U та EM1KA. Щасти тобі друже !

Також було надане слово для привітання та інформації – UT4RZ, UX7MR, US1CT, US0VA, US7UU, UT3UV, UT4UGT.

Висловлюємо щиру подяку Президенту K-DX-CC клубу - Сергію Литвинову (UX1UA) за теплу атмосферу та творчий настрій на протязі засідання, активну роботу і постійну увагу до діяльності клубу.

Вибачаємось за не дуже чіткі фото – в самий відповідальний момент вийшов з ладу фотоапарат нашого основного фотографа – Анатолія Світко (US7UU)

Головне, що потрібно особливо відмітити в цих зустрічах – ми усі робимо надзвичапйно корисну та потрібну справу – піднімаємо авторитет і увагу до радіоаматорства та сближуємо наші серця і душі як для себе так і на благо Ham-Radio !

Від усього нашого зібрання бажаємо міцного здоровя та успіхів нашим дорогим радіоаматорам України! Ми завжди чекаємо на Вас ! Телефонуйте: 050-380-95-78, пишіть: ux0un@ukr.net )

З повагою, Микола Сергієнко (UX0UN), керівник радіотехнічного клубу “Політехнік” UT7UZA, КПІ ім. Ігоря Сікорського.