Музичне привітання з 8-м березня на ІЕЕ

Свято весни -2019 надовго запамятається студентам, викладачам, співробітникам та гостям інституту ІЕЕ які напередодні,       7 березня, в чудовий сонячний день отримали незвичайне музичне привітання-подарунок. До свята 8-го Березня галерея-клуб ”Енергія Художнього Образу”,  відкритий фестиваль авторської пісні ”Точка зору” КПІ ім.Ігоря Сікорського презентували музичний проект “Весняний камертон” за участю лауреатів та дипломантів конкурсів авторської пісні Володимира Пушкіна, Юрія Дмитренка, Олександра Маслєннікова, Юрія Семенюка та студента групи ОН-г61-2 Загорського Дмитра.

Все розпочалося з ініціативи співробітника кафедри інженерної екології - Володимира Павловича Пушкіна і було підтримане керівництвом та студентськими організаціями інституту ІЕЕ !

Володимир Павлович як авторитетна і творча людина добре відомий вже багато років не тільки в нашому Університеті, але і далеко поза його межами – Заслужений працівник культури КПІ ім. Ігоря Сікорського, організатор та керівник університетського галереї-клубу «Енергія художнього образу (ЕХО)», поет, композитор, автор і виконавець своїх музичних творів. Лауреат, переможець, призер та член журі багатьох музичних конкурсів. Приймає активну участь в громадському житті Університету, ІЕЕ та студентських заходах. Проводить багато благодійних концертів на запрошення громадських , ветеранських організацій та студентських колективів ВУЗ-ів м. Києва.

На початку концерту наших чарівних пані та панянок привітав теплими словами та побажаннями з наступаючим святом весни директор інституту Денисюк Сергій Петрович.

Зі смаком підібраний пісенний репертуар наповнив святковим настроєм імпровізовану сцену - хол першого поверху корпусу ІЕЕ. Віртуозна гра музикантів, розмаїття і широкий діапазон ліричних, авторських і популярних пісень, прийшлися до смаку і заполонили душі і серця слухачів цього концерту. Фінальним акордом музичного проекту стала пісня – камертон української естради «Червона рута», яку в єдиному пориві, своїми гарячими серцями виконали музиканти і усі хто був в цей час  на святі.

Самими активними учасниками цього імпровізованого свята були і наші чарівні панянки - студенти, викладачі, співробітники, гості.                          Подивіться і послухайте як щиро і душевно співають студенти ІЕЕ !

Талановито виконав свої пісні Загорський Дмитро, студент групи ОН-г61-2

Ми  ПИШАЄМОСЯ ВАМИ,  наші дорогі КРАСУНІ  з  ІЕЕ !

Самими палкими учасниками цього музично-пісенного свята були наші дорогі ветерани  які  усі свої таланти, знання віддають справі учбового  і духовного виховання  наших дорогих студентів - майбутнього нашої  рідної  і квітучої України. Наші привітання з ІЕЕ !

Віримо, що ми ще будемо часто зустрічатися на подібних заходах, які піднімають духовність студентства, патріотизм, авторитет і роль не тільки ІЕЕ, а і нашої рідної Альма-матер - Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського»

Наше дороге студенство, керівництво ІЕЕ, викладачі та співробітники інституту, наші гості висловили свою теплу вдячність оплесками чудовим музикантам, з великою і щедрою душею, з гарячими патріотичними серцями: Володимиру Пушкіну, Олександру Масленнікову, Юрію Семенюку , Юрію Дмитренку , які віддали усі свої творчі таланти і сили нам - коллективу ІЕЕ!

В свою чергу,  творці цього чудо-свята музиканти, розчулені увагою і повагою до їхньої мистецької творчості та численною аудиторією вдячних слухачів  щиро подякували адміністрації ІЕЕ у сприянні заходу та висловили вдячність членам радіоклубу «Політехнік» UT7UZA КПІ за допомогу в налаштуванні акустичної та радіо- апаратури, задіяної в концерті.

До нових зустрічей!

73!  88 !  Викладач кафедри інженерної екології ІЕЕ, керівник радіотехнічного клубу "Політехнік" UT7UZA , КПІ ім. Ігоря Сікорського  - Сергієнко Микола Іванович