Збори радіоаматорів клубу K-DX-CC 24 квітня 2019 р.

    Вітаємо Вас, дорогі друзі-радіоаматори України, і читачі нашого сайту!     24 квітня відбулося традиційна і надзвичайно цікава зустріч членів радіотехнічних клубів K-DX-CC,  "Політехнік " UT7UZA КПІ ім. Ігоря Сікорського, і наших дорогий гостей. 

                                                 Найкращі привітання і побажання від учасників зібрання K-DX-CC   (24.04.2019)

     Як завжди, успіх і творчий настрій наших зустрічей забезпечений невтомною енергією , цікавими полемічними диспутами і відповідальністю перед нашою різномастною радіоаматорською родиною, - Президента K-DX-CC клубу - відомого радіоаматора, людини фанатично закоханої в Ham-Radio і  в Top Band  160 m, мецената і спонсора в багатьох добрих справах  - Сергія Івановича Литвинова (UX1UA) !   А ми, радіоаматори  радіотехнічнго клубу "Політехнік" UT7UZA  КПІ ім. Ігоря Сікорського пишаємось Сергієм Івановичем за його  і  фірми RigExpert неоцінену  допомогу нашому клубу !  

    

      Традиційно готуючи програми цих засідань ми обовязково враховуємо всю різнобічність і зацікавленість як членів клубу так і  наших дорогих гостей в самих різноманітних і зацікавлених аспектах радіоаматорського життя. Для цього ми запрошуємо на ці зустрічі відомих в нашому середовищі радіоконструкторів, DX -man's, видатних радіоспортсменів,  мудрих вихователів  молодого покоління -  майбутніх членів нашого радіоаматорського товариства!                                                                                                                                                                        На цей раз ми розпочали наше засідання  згадавши  одну із трагічних дат в історії людства - 33 роки  з того дня , коли 26 квітня 1986 року сталася аварія на Чорнобильській атомній електростанції ! Близько 200 радіоаматорів відгукнулися на цю біду і прийняли участь в ліквідації наслідків цієї страшної катастрофи. На нашому зібранні виступив зі спогадами і доповіддю один з герої-ліквідаторів, відомий радіоаматор, чемпіон світу, Европи з радіоспорту, заслужений майстер спорту - Юрій Малиновський UT5UO). Ми згадали хвилиною мовчання тих кого вже немає разом з нами  і стоячи подякували Юрію за мужність, і  врятований світ у тих далеких роках. 

                    

      Повернувшись з далекого південного полюса  землі - до нас завітав відомий радіоаматор і радист полярної станції "Академік Вернадський" - Роман Братчик (UT7UA). Це була його вже 4-та зимівка! Його романтична розповідь про екзотичний шлях на станцію, робочі будні колективу полярників, традиціїі, роботу в аматорському ефірі - була схожа на фантастичний пригодницький роман, який хотілося слухати і слухати.  

                              Антарктида. Острів Голіндез. Українська полярна станція "Академік Вернадський".    Україна. Київ. КПІ. 22 корпус. Зустріч з полярним радистом бази, відомим радіоаматором - Романом Братчиком (UT7UA). Після цікавої доповіді Роман відповів на безліч питань.  На запитання: як на полюсі живеться і працюється сидячи, (стоячи) вниз головою ?  Відповідь була -  абсолютно комфортно, з ліжка не падав, і зовсім непомітно !

        Прекрасною і надзвичайно цікавою доповіддю про останні новітні і перспективні розробки фірми RigExper порадували нас члени нашого клубу, відомі радіоаматори  ОлексійЯковлєв (UT5UY) і Олег Шуман (UT4UML). Ці розробки будуть серійно випускатися в найближчому часі 2019 року.

      

      В квітні місяці 2019 року, радіоаматори України прийняли традиційну участь в XIII Міжнародній науково-технічній конференції "Перспективи телекомунікацій" - 2019,  яку проводив інститут телекомунікацій КПІ ім. Ігоря Сікорського. Враховуючи досягнення радіоконструкторів  України, вклад в розвиток телекомунікаційних систем - радіоаматорському флагману RigExpert  було надане почесне право на доповідь на пленарному засіданні  конференції, де були керівники Університету КПІ  і відомі зарубіжні вчені-радіотехніки з 12 країн світу та України ! Окрім 10-ти секційних доповідей ми організували також тематичну виставку " Іноваційні технічні розробки радіоконструкторів України", на якій показали присутнім наші новітні розробки. Досягнення і творчість радіоконструкторів України отримали схвальні оцінки вчених і фахівців телекомунікацій, а її учасники отримали нагороди - Сертифікати. 

                 Виставка досягнень радіоконструкторів України:  експозиція, макети, стенди, робочі зразки, серійні розробки телекомунікаційної техніки та технологій. 

     Президент клубу Сергій Литвинов (UX1UA)  провів і представив учасникам зібрання професійний  і корисний аналіз досягнень радіоаматорів України і порівняв їх зі  світовим  рівнем по різним категоріям, діапазонам, видам модуляцій, найвищих радіоаматорських нагород світу. Приємно було відзначити лідируючі позиції членів нашого клубу  на світовому рівні! 

  Привітання з Днем народження  від друзів і колег отримав відомий радіоаматор Олександр Філіпов (UT4RZ) ! 

До зустрічі на нашому наступному традиційному зібранні - 29 травня 2019 року ! 

                                                                                                                                                                   73!  88!  З повагою, керівник радіотехнічного клубу "Політехнік" UT7UZA КПІ ім. Ігоря Сікорського - Микола Сергієнко ( UX0UN )