Радіотехнічний клуб "Політехнік" UT7UZA вітає радіоаматорів з Новим 2018 роком !

Дорогі наші друзі радіоаматори,

Колектив радіоаматорів радіотехнічного клубу “Політехнік” UT7UZA, Національного технічного університету України “Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського“ вітає Вас з прийдешнім Новим 2018 роком !
Хай він буде щасливим для Вас та Ваших родин. Бажаємо вам міцного здоров
я, щастя ,миру, злагоди, достатку! Гідно нести славу і високий авторитет радіоаматорів України!

2017 рік був вдалим і продуктивним для нашого клубу. Ми вдячні за підтримку і допомогу керівництву нашого університету. Висловлюємо сердечну подяку проректору “КПІ ім. Ігоря Сікорського” професору, д.т.н. Киричку Петру Олексійовичу за велику увагу і дійову підтримку нашому клубу.

Ми сердечно дякуємо за увагу і допомогу нашим друзям- радіоаматорам з усіх куточків світу. Вони завжди надають підтримку клубу своїми знаннями, золотими руками, в технічному, матеріальному, спортивному та творчих напрямках і планах, піднімаючи авторитет клубу і міжнародну славу нашого Університету ! Ми пишаємося, що багато з них є випускниками Альма Матер – Київського політехнічного інституту. Доля розкидала їх по різних країнах, але вони завжди з нами!

Ми щиро вдячні Вам за підтримку, дорогі наші Бунін С.Г. (UR5UN), Ятченко М.А. (UR8UZ), Смоляр В.Г.(UT7UZA), Кочубей В.В. (UT3UIG), Бобров В.Л. (UT3UV), Гойко В.І (UT4UO), Джулай В.М. (UY2UA), Лякін А.В., (UT2UB), Єрмачков С. І. (US0HZ), В.А. Степаненко (UZ1RR), Соколенко Д.С. (UT7UZA).

22 грудня відбулося урочисте зібрання присвячене підсумкам роботи, творчим, спортивним та технічним здобуткам радіотехнічного клубу “Політехнік” UT7UZA у 2017 році і втілення наших планів у 2018.

Дорогі наші друзі! Зичимо Вам у новому 2018 році творчих здобутків, успіхів, нових досягнень і зустрічей у нашому улюбленому Ham-Radio та будьте здорові і щасливі!

Ми завжди чекаємо на Вас у нашому клубі. Запрошуємо Вас відвідати чарівний Київ ! 

73 ! 88! Від імені колективу UT7UZA –  Микола Сергієнко  (UXØUN)керівник радіотехнічного клубу "Політехнік"  КПІ,  м. Київ