Валерію Івановичу Гойко – 60 славних років !

Дорогі друзі ! 9 січня 2018 року одному з найвідоміших радіоаматорів Києва, і просто чудовій людині - Валерію Івановичу Гойко (UT4UO) виповнюється  60 років від Дня Народження!

Дорогий наш Валерій Іванович, прийміть щирі і теплі вітання та поздоровлення з нагоди Вашого славного Ювілею – 60 річчя з Дня Народження !

Протягом багатьох років знаємо й цінуємо Вас як прекрасного, вірного і надійного товариша, щиру, скромну, чуйну, привітну і доброзичливу людину з добрим серцем, відкритою душею і лагідною посмішкою. Ставимо собі за приклад Вас як мужнього бійця, який завжди до кінця хоробро бореться за перемогу і завжди перемагає! Ви - патріот рідного краю, і завжди живуть у Вашому серці - Сумщина, Путивль, Пересипки, Сейм, батьки, друзі і земляки.

Ви багатогранна, творча, талановита і самовіданна людина ! Викликає щире захоплення і повагу кипуча і незгасима енергія Вашого життя у багатьох сферах Вашої діяльності та захоплень, де Ви завжди досягаєте великих успіхів! Неможливо навіть уявити, що так можна стискати час і темп свого життя на роботу в ефірі (DX, Contests, улюблену CW); зимові купання кожного дня в льодовій купелі!; активну участь у зимовому та пляжному волейболі (чемпіон Києва і капітан команди!); знаємо Вас як чудового рибалку; автомобіліста; захисника довкілля!

Пишаємось і шануємо Вас за самобутній технічний талант! Ви - Радіоаматор з великої літери і технар від Бога! Немає нічого, що б не змогли зробити ваша світла голова і золоті руки – від найскладнішої радіоаматорської техніки до найсучасніших, ефективних аматорських антен. Багато з них Києві та області побудовані та налаштовані Вами і за Вашими розробками.

Ви завжди були і залишаєтесь душею і гордістю нашої великої і дружньої радіоаматорської сім’ї! Спілкування з Вами завжди дивує , окриляє і захоплює нас діапазоном та величчю ваших невгамовних планів.

Ми щиро вдячні Вам за те, що завжди приходите на допомогу друзям та колективу радіотехнічного клубу “Політехнік” UT7UZA КПІ.

В цей знаменний для Вас День прийміть найщиріші вітання та побажання всього найкращого у Вашому житті - щастя , здоровя, творчої наснаги, успіхів та удачі дорогий Валерію Івановичу! Найкращі побажання вашій сім’ї, яка завжди піклується про Вас, надаючи підтримку і дає сили на добрі справи! Залишайтесь завжди таким, як Ви є, і яким ми Вас цінуємо, шануємо і поважаємо !

73 ! З повагою, від імені усіх Ваших друзів з України та від радіоаматорів радіотехнічного клубу “Політехнік” UT7UZA КПІ ім. Ігоря Сікорського -                        Сергієнко Микола Іванович, UX0UN