Щиро ВІТАЄМО і ПОЗДОРОВЛЯЄМО члена радіотехнічного клубу “Політехнік” UT7UZA, випускника КПІ, жителя Республіки Кіпр – Лефтеріса Захаріоудакіса з успішним захистом кандидатської дисертації !

 

Щиро вітаємо і поздоровляємо члена радіотехнічного клубу Політехнік UT7UZA КПІ ім. Ігоря Сікорського, випускника КПІ, жителя Республіки Кіпр – Лефтеріса Захаріоудакіса з успішним захистом кандидатської дисертації який відбувся 29 січня 2018 року в КПІ ім. Ігоря Сікорського !

Вдома, в місті Пафос (Кіпр) за аматорським радіо. 

Спогади з друзями-радіоаматорами КПІ про щасливі і незабутні студентські роки навчання в КПІ,  роки навчання в аспірантурі та захист дисертації в  навіки рідному Київькому політехнічному ! 

Такі приємні позитивні емоції після тяжких років праці над дисертацією !

На слідуючий день Лефтеріс полетів на Кіпр, де його з нетерпінням чекали донечка Євангелія, син Стеліос і дружина Іліада, яка теж як і Лефтеріс навчалася в Києві  і закінчила Київський медичний інститут! 

З друзями - радіоаматорами КПІ перед поверненням додому (зліва-направо): В.П. Розен, д.т.н., професор, завідувач кафедрою АУЕК (ІЕЕ),  Лефтеріс Захаріоудакіс 5B4AGL (Кіпр), Сергієнко М.І. (UX0UN) - керівник РК "Політехнік" UT7UZA, Смоляр В.Г. (UT7UZA) член нашого клубу.

Бажаємо нових творчих успіхів і міцного здоров'я - наш дорогий друже Лефтеріс !

З повагою, і за дорученням колективу радіоаматорів КПІ,                                                                                                                    керівник радіотехнічного клубу UT7UZA  Сергієнко М.І.  UX0UN