Сучасна техніка і антени радіоаматорів України. В ефірі Олександр Ананьев, UT7UV.

    https://www.youtube.com/watch?v=veYAZRgxFt4 

      Вітаємо дорогі друзі !   

      Щоб мати повну уяву людині яка чула, але добре не знайома, - що таке аматорське Ham-Radio яким захоплюються мільйони людей у світі, Україні,  в радіотехнічному клубі "Політехнік" UT7UZA, КПІ ім. Ігоря Сікорського - ми пропонуємо Вам подивитись  Відео,  про найкращу аматорську радіостанцію Європи, яка знаходиться в Україні, поблизу Києва , в мальовничому містечку Макарів.  Після цього перегляду гарантуємо, що Ви самі захочете стати радіоаматором! 

      https://www.youtube.com/watch?v=veYAZRgxFt4                 

      Важко повірити, що ця  унікальна аматорська станція, яка починалася власне з "0" -  а зараз  оснащена самою сучасною приймально-передавальною технікою і антенами,  яким немає подібних у європейських країнах - зроблена золотими руками її власника - нашого колеги, прекрасного радіоаматора, чудового спеціаліста в області радіотехніки і технологій звязку - Олександра  В'ячеславовича Ананьєва, UT7UV  при підтримці і допомозі друзів по улюбленому хоббі !    Олександр є одним із самих відомих радіоаматорів і лідерів  радіоаматорської спільноти України !  Прекрасну школу аматорського радіо пройшли багато школярів та молоді для яких завжди відкриті двері цього унікального гостинного  закладу ! На цій станції встновлені тисячі радіозвязків з усіма країнами світу! Виграно чемпіонати світу і безліч міжнародних змагань!

  

Антени - це основа успіху!  Перші антени з антенного господарства UT7UV.

Кожна антена - це унікальний технічний проект ! А двох подібних антен не буває! Кожна антена будується для свого, окремого діапазону радіохвиль де прfцюють в ефірі радіоаматори. До цього ще потрібно додати - мало побудувати міцну, надійну, високоефективну, обертову антену яка повина безвідмовно працювати багато років - її ще потрібно бездоганно налаштувати! Попобуйте це зробити, щоб її налаштувати в реальних умовах -  на височенній башті висотою в 50 - 70 метрів !

   А так будуються нові антени. Від фундамента до  кінцевої цілі.  Висоти башт на яких розміщуються ці потужні антенні конструкції сягають від 20 до 70 метрів !

  

       

    

     Попереду ще багато творчих планів які Олександр збирається втілити в життя найближчим часом. 

      Ми пишаємося своїм товаришем,  радіоаматором з Великої Букви - Олександром Ананьєвим, UT7UV ! 

Щасти тобі друже ! Хай ніколи не згасає твій творчий запал і енергія - направлені на популяризацію, розвиток  і розквіт нашого прекрасного хоббі - Ham-Radio!

З повагою, і найкращими побажаннями - колектив радіотехнічного клубу "Політехнік" UT7UZA,   КПІ ім. Ігоря Сікорського.

Обовязково подивіться відео:    https://www.youtube.com/watch?v=veYAZRgxFt4