Звіт про роботу радіотехнічного клубу "Політехнік" UT7UZA та K-DX-CC у 2018 році

Вітаємо наших дорогих друзів-радіоаматорів !

Нещодавно, на базі радіотехнічного клубу “Політехнік” UT7UZA КПІ ім. Ігоря Сікорського відбулося традиційне засідання UT7UZA КПІ та клубу K-DX-CC. Підвели підсумки діяльності за 1-ше півріччя 2018 року. Нам є чим пишатися – як клубу в цілому, так і творчими здобутками його членів. Разом з радіотехнічним клубом “Політехнік” UT7UZA КПІ ім. Ігоря Сікорського, K-DX-CC і Українським Контест Клубом (UCC) зроблено багато добрих справ. Проведені науково-технічні і спортивні конференції. Здобуті призи, дипломи, нагороди, зростає наш авторитет та роль клубів.

Як завжди, творчу і дружню атмосферу в в цих засіданнях-зустрічах створювали задавали авторитетні і відомі на Україні і в цілому світі Сергій Бунін (UR5UN), Сергій Литвинов (UX1UA) та радіоаматорська компанія RigExpert, Володимир Джулай (UY2UA), Вячеслав Єрмачков (US0HZ), Олександр Філіпов (UT4RZ), Віктор Бобров (UT3UV), Володимир Латишенко (UY5ZZ), Микола Гострий (UT5UT), Олександр Приліпко (UX1UX), Валерій Буцан (UT9UZ), Роман Братчик (UT7UA), Вадим Івлієв ( UT6UD) ), Олег Євтушенко (US7UX ), Дмитро Сташук (UT5UGR), Володимир Засуцький (UW7UA), Анатолій Світко ( US7UU), Олексій Яковлєв (UT5UY ) та багато інших.

Ми завжди раді гостям-радіоаматорам. На цей раз ми з радістю зустріли нашого дорогого колегу з Запоріжжя - UR6QV, Миколу Папіровського. Микола виявився чудовий радіоаматором палко закоханим в Ham-Radio і надзвичайно цікавим співбесідником. Це ми потім взнали, що він тривалий час працював журналістом. Ми з гордістю показали йому свій радіотехнічний клуб “Політехнік” UT7UZA КПІ. А в нашій гостьовій книзі з’явився і його автограф.! Щасти тобі друже, і до нових зустрічей! Двері радіотехнічного клубу Політехнік КПІ завжди відкриті для наших дорогих гостей з усіх куточків планети Земля!

І саме головне чим ми пишаємось – ці зібрання з кожним разом все більше об’єднують нас, дають можливість підтримання дружніх стосунки та нашої славної історії, залучення молодого поповнення до нашої радіоаматорської сім’ї.

Від імені радіотехнічного клубу “Політехнік” UT7UZA КПІ, K-DX-CC, UCC ми вітаємо чудовий, творчий колектив молодіжного клубу UR4RWW і його керівників з прекрасними радіоматорськими успіхами і творчими здобутками у 2018 році Пишаємося Вами ! Аплодуємо Вам і запрошуємо до нас на чергове засідання K-DX-CC !

73! 88! GL! Здоровенькі були ! Для дорогих читачів – фотографія про цю прекрасну зустріч.

З повагою, Микола Сергієнко (UX0UN), керівник радіотехнічного клубу “Політехнік” UT7UZA КПІ ім. Ігоря Сікорського.