Абітурієнт КПІ - 2021. Звернення до радіоаматорів України.
Дорогі друзі, вітаємо Вас, і запрошуємо на навчання до КПІ у 2021 році !
Кращий технічний вищий навчальний заклад України - Національний технічний університет України "Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського" запрошує молодь на навчання. Наш славний університет з гордим іменем КПІ заснований в 1898 році. Зараз йому 122 роки !
На 18 факультетах і в 10 інститутах на 125 спеціальностях навчаються близько 30 тисяч студентів. Навчальний процес забезпечують 500 професорів і 1300 доцентів. Найбільша в Україні технічна бібліотека КПІ повністю забезпечує своїми фондами всі навчальні дисципліни.
Дорогі друзі, нашої великої багатотисячної радіоаматорської сім'ї України ,
Від себе особисто, і від імені найстарішого в Україні (з 1925 р.) колективу радіотехнічного клубу "Політехнік” UT7UZA Національного технічного університету України "Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського" звертаємось до вас за допомогою і підтримкою.
У 2021 році Ваші діти і онуки, Ваших друзів та знайомих вступатимуть на навчання до Вищих навчальних закладів України. Будемо вдячні Вам за надану нам агітаційну допомогу і профорієнтацію в школах, ліцеях, гімназіях, серед випускників технікумів і коледжів (молодші спеціалісти), на підприємствах і установах де Ви працюєте в проведенні бесід з випускниками та їх батьками – зацікавленню і направлення їх адресно на бюджетні денну та заочну форму навчання до Національного технічного університету України "Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського".
Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського
запрошує випускників шкіл, ліцеїв, гімназій, технікумів, коледжів для навчання на одну з найкращих спеціальностей - 184 "Гірництво"
Необхідними сертифікатами ЗНО на спеціальність являються:
1. Українська мова 2. Математика
3. Географія, або Історія України, або Іноземна мова, або Хімія, або Фізика, або Біологія
Основним напрямком цієї необхідної для країни спеціальності яка поєднує в собі інженерний, художній, архітектурний, дизайнерський, творчий, естетичний та мистецький таланти наших студентів направлений на перспективний розвиток підземної інфраструктури міста за рахунок високотехнологічного будівництва і експлуатації метрополітенів, транспортних тонелей та підземних споруд, що забезпечують сьогодення і майбутнє економічного розвитку не тільки країни, а і добробуту кожної людини.
Чому ми акцентуємо, запрошуємо і спрямовуємо АБІТУРІЄНТІВ на навчання за спеціальністю 184 Гірництво –
одну з найкращих і перспективних професій для сучасного і перспектив добробуту життя в країні:
1. Ми маємо прекрасний висококваліфікований педагогічний колектив кафедри Геоінженерії.
2. Гарантуємо отримання фундаментальних знань для успішного оволодіння вибраною професією.
3. Маємо прекрасні місця практик безпосередньо на об’єктах Метробуду і інших інфраструктурних
об’єктів для отримання практичного досвіду по новітнім світовим технологіям і сучасної техніки.
4. Гарантуємо і допомогаємо кожному випускнику працевлаштування та гідну зарплату.
Непомітно пройдуть роки навчання, і ми впевнені - Ви згадаєте, коли 5 років тому Ви зробили правильний крок у виборі своєї життєвої професії, і з вдячністю подякуєте нам, що не помилились, що вибрали цю чудову професію !
Про кафедру ГЕОІНЖЕНЕРІЇ, спеціальність, Ви можете дізнатися на сайті: http://geobud.kpi.ua
email: info@geobud.kpi.ua Наша адреса: м. Київ, вул. Борщагівська 115, корпус 22, 5 поверх , каф. Г І
Давайте, дорогі абітурієнти, переглянемо декілька фото і познайомимось зі спеціальністю на яку Вас запрошує на навчання кафедра ГЕОІНЖЕНЕРІЇ.
Підземні транспортні магістральні тонелі - найближча перспектива розвитку підземної інфраструктури міста.
Такі надпотужні чудо-машини ( прохідницькі щити) здійснюють високотехнологічне підземне будівництво метро, транспортних тонелей і підземних споруд по породам різної міцності і глибини залягання.
Так починається широка дорога у світ знань. Лекційне заняття у Великій фізичній аудиторії КПІ ім. Ігоря Сікорського.
Такими ми прийшли до КПІ. Прекрасні і незабутні роки навчання і студентського життя !
Роки в КПІ - це не лише роки навчання, отримання фундаментальних професійних знань, набуття життєвого досвіду, встановлення міцних дружніх стосунків. Це ще й незабутня епоха юності, молодості, духовностіі, культурно-мистецького виховання, захоплення, і участь в технічних і спортивних гуртках і секціях, навчання і стажування за кордоном.
... І чарівні незабутні роки - зустрічі і кохання, взаємного биття двох закоханих сердець. В КПІ завжди навчаються красуні дівчата, сильні, мужні і талановиті хлопці-лідери ! На фото: весілля студентів ІЕЕ КПІ ! Народжуються нові сім'ї.
Пролетіли 5 незабутніх студентських років. Фінальна частина навчання - захист дипломної роботи (магістерської дисертації). Подивіться, як впевнено, на високому професійному рівні, завдяки фундаментальним знанням, отриманим в КПІ, вчорашній першокурсник захищає магістерську дисертацію по підземному розвитку міста !
Фінал навчання - ми магістри! Ми отримали дипломи КПІ з прекрасними спеціальностями для сучасного життя і впевнені у своєму майбутньому. Перед нами цілий світ ! Рідний КПІ назавжди в нашому серці.
А тепер про наше улюблене аматорське Ham-Radio і радіотехнічний клуб "Політехнік" UT7UZA КПІ
Наш клуб був заснований в далекому 1925 році, відомим вченим радіотехніком , професором КПІ - Володимиром Васильовичем Огієвським. В тому ж році клубна аматорська радіостанція R1KPI ( Росія Перша Київський Політехнічний Інститут) вийшла в міжнародний аматорський ефір де і звучить по сей день. В 2020 році нашому клубу виповнюється 95 славних років !
Вас вітає міжнародний радіотехнічний клуб "ПОЛІТЕХНІК" UT7UZA КПІ імені Ігоря Сікорського.
Наш рідний Київський політехнічний інститут. QSL - картка нашого клубу. Такі картки відправляються усім ефірним кореспондентам, які провели радіозв'язки з нашим клубом UT7UZA
Пишаємося! Ми члени нашого радіотехнічного радіоаматорського клубу "ПОЛІТЕХНІК" UT7UZA КПІ !
Кожного року на навчання до Національного технічного Університету України “Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського” приходить творча, енергійна і амбітна до усього нового молодь! В КПІ створені всі умови для якісного навчання і оволодіння фундаментальними знаннями вибраних професій Крім того у кожного є прекрасна можливість розкрити свої таланти, знання, молодечу енергію і запал свої сердець в найрізноманітніших спортивних секціях, мистецьких і технічних клубах та гуртках. Одним з таких захоплень є Ham-Radio (аматорське радіо). Пишаємось нашою славною Альма матер – КПІ, що вона надає нам таку можливість !
Самий молодший член нашого клубу, учень 8 - го класу Політехнічного ліцею КПІ - Роман Щербатюк
Гордість,і візитна картка нашого радіоклубу - Антени нашого клубу які видно здалеку ! Ці могутні антени розроблені і зроблені власними руками для підвищення ефективності радіозвязку !
Фрагмент інтер'єру, нашого радіоаматорського клубу UT7UZA, який знають у всьому світі.
Ham-Radio - це чудова можливість знайомства з новими друзями в різних країнах і куточках світу куди тільки долітають радіохвилі !
Ми будемо дуже раді нашому новому радіоаматорському поповненню, яке після вступу до КПІ продовжить свої радіоуніверсітети в нашому знаменитому радіотехнічному клубі UT7UZA ! До речі, наш радіоклуб UT7UZA знаходиться в навчальному корпусі 22 нашого інституту ІЕЕ, де Ви і будете навчатися за обраною спеціальністю
Ми сподіваємося на Вашу допомогу, наші дорогі друзі! За довідками та консультаціями по вступу на навчання звертайтеся до нас по email: ux0un@ukr.net">mailto:ux0un@ukr.net">ux0un@ukr.net та за тел. 050-380-95-78. Загляніть і на сайт радіотехнічного клубу UT7UZA КПІ ім. Ігоря Сікорського: UT7UZA.kpi.ua та Facebook: радиоклуб КПИ UT7UZA. Будемо завжди раді зустрітися з Вами у зручний для Вас час за адресою: м. Київ, вул.Борщагівська 115, корпус 22, 7 поверх, радіотехнічний клуб UT7UZA
3 повагою, Микола Іванович Сергієнко, UXØUN, викладач кафедри Геоінженерії, ІЕЕ КПІ
Керівник радіотехнічного клубу "Політехнік" UT7UZA КПІ з 1975 року (моб. тел. 050-380-95-78, email: ux0un@ukr.net">mailto:ux0un@ukr.net">ux0un@ukr.net )
Як тебе не любити, Києве мій !