Історія клубу

Дорогі друзі, Вас вітає радіоаматорський клуб ”Політехнік” КПІ ім. Ігоря Сікорського !

CQ… CQ… Welcome to amateur radio club "Polytechnic" KPI named Igor Sikorsky!

Історія радіоклубу починається з далекого 1925 року, коли в КПІ, відомим вченим-радіотехніком, професором Огієвським Володимиром Васильовичем, був створений радіоаматорський гурток. В тому ж році вийшла в ефір Перша в Росії клубна аматорська короткохвильова радіостанція з позивним сигналом – R1KPI (Росія-Перша-Київський-Політехнічний-Інститут). У 1974 році, коли закінчилося будівництво корпусу № 22, ідучи назустріч побажанням студентів, рішенням керівництва КПІ та завдяки значній допомозі колишнього військового радиста, улюбленця студентів – декана ФГЕМА, професора Винославського В.М., радіоклубу було надано приміщення на 7 поверсі корпусу № 22, де і понині діє радіоклуб “Політехнік” НТУУ “КПІ”, продовжуючи свої славетні традиції.

Тисячі студентів КПІ пройшли в радіоклубі прекрасну школу конструювання та розроблення складної техніки, стали відомими спеціалістами в галузі досконалих та передових видів зв’язку, радіотехніки, антенних систем, електропостачання та автоматики, мікросхемотехніки, приймально-передавальної апаратури, її впливу на людину та довкілля. Члени нашого клубу мають прекрасну можливість поглибити свої знання іноземних мов, географії, комп’ютерної техніки. електроніки, отриманих в університеті. На основі набутих знань вони успішно продовжують свій творчий шлях, працюючи провідними спеціалістами на підприємствах, в навчальних і наукових закладах, не пориваючи творчі зв’язки з клубом, активно допомагають йому у вирішенні складних питань сьогодення.