Зустріч Нового 2019 року радіоаматорами UT7UZA КПІ

Comic Sans MS

Vivat,  дороге нашому серцю старе і вічно молоде РАДІО !

Короткий фоторепортаж про зустріч радіоаматорів радіотехнічного клубу “Політехнік” UT7UZA  КПІ ім. Ігоря Сікорського і  клубу  K-DX-CC, присвяченої підсумкам  нашого аматорського  життя у 2018 році, і зустрічі Нового 2019 року !    21 грудня 2018 року, КПІ ім. Ігоря Сікорського, м. Київ

Декілька слів про нашу радіоаматорську сім’ю Ham-Radio.

Радіотехнічний клуб “Політехнік”  R1KPI - UT7UZA  заснований в далекому 1925 році професором КПІ Огієвським Володимиром Васильовичем.  Ми пишаємося нашою славною історією, творчими технічними і спортивними здобутками, світовим авторитетом клубу. Колектив з року в рік поповнюється талановитою студентською молоддю, викладачами та співробітниками університету. Із членів нашого колективу вийшло в світ багато видатних особистостей - Лауреатів Державних премій, докторів і кандидатів технічних наук, відомих спеціалістів, керівників підприємств і науково-дослідних інститутів та установ, високопрофесійних фахівців та інженерних кадрів.
    Колектив на протязі десятків років  приймає активну участь в міжнародних науково-технічних заходах,  конференціях, виставках технічних досягнень, спортивних змаганнях самого високого рівня.  Протягом своєї славної історії ми ставали чемпіонами світу, Європи, України, СРСР,  високо несли та підвищували  світовий авторитет Київського політехнічного інституту !
    В останні роки  разом зі спорідненим  клубом     K-DX-CC ми робимо багато добрих справ для патріотичного, духовного, технічного і спортивного виховання нашого молодого поповнення.
      Наприкінці кожного року, на  своїх звітних зібраннях ми підводимо результати     нашої діяльності у поточному році, будуємо плани на наступний рік.  На останню, перед-Новорічну зустріч  ми і зібралися 21 грудня 2018 року на базі радіотехнічного клубу “Політехнік” UT7UZA  КПІ.
Новорічна ялинка в радіотехнічному клубі “Політехнік” UT7UZA  встановлена  радіоаматорами нашого клубу для зустрічі Нового  2019 року

Сама головна подія 2018 року - Національному технічному університету України "Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського" виповнилося 120 славних літ !  (1898 - 2018 )

Ми завжди раді зустрічам у нашому радіотехнічному клубі з керівництвом Університету на чолі з Ректором, академіком Михайлом Згуровським !

Початок  радіоаматорської конференції в КПІ присвяченої ювілейним рокам радіотехнічного клубу “Політехнік” UT7UZA  та клубу K-DX-CC  (2018 р.)

Вітаємо наших дорогих радіоаматорів, гостей, наших дорогих друзів    з Новим 2019 роком !

2019 рік – рік Жовтої Земляної Свині !
Цей знак відрізняється благородством і бажанням скоювати безкорисливі гарні вчинки. Яскрава риса знака – щирість і чесність ! Свиня буде прихильна до тих, хто проявляє напористість та енергію.Їй також властива наївність і довірливість. Найбільш вдалим 2019 рік буде для людей, які не бояться змін – їх чекатимуть цікаві і яскраві події.

Дорогі друзі ! Ми з великою радістю, але і відповідальністю працювали над цим проектом –  щорічною зустріччю з друзями–радіоаматорами Нового 2019 року.     Хотілося зробити для них справжнє і оригінальне свято – з ялинкою, запаленою свічкою , оригінальними спогадами – виступами.
      Красуню-ялинку купили, доставили на місце і нарядили.  Допомогли мені у всьому мої дорогі студенти. Великий об’єм організаційної роботи взяв на себе і виконав мій колега– Валерій Іванович Буцан (UT9UZ).
       Як кращий варіант для спілкування – вибрали фотопрезентацію! Цей варіант виявився непростою і кропітливою роботою! Прийшлося відшукати, сканувати, обробити сотні фото і вибрати з них самі вдалі і відповідні по ситуації. Але цей спосіб виявився досить ефективним і конструктивним.
      Роки не бувають дуже вдалі або не вдалі. Усі вони в кінці кінців однакові – істина лежить десь посередині. І для нас, 2018 рік був надзвичайно вдалий і  успішний. І була тільки одна гірка подія, яка лягла тяжкою біллю на серце кожного з нас. В жовтні 2018 року, пішла у вічність людина, яка завжди була разом з нами, взірцем і авторитетом для усіх нас – наш дорогий Сергій Георгійович Бунін ! Людина легенда, відомий вчений, глиба в радіоаматорстві  не тільки на Україні , але і в цілому світі…
       Все свято пройшло творчо, вдало, цікаво і в теплому спілкуванні.  Коли на великому екрані проектора з’являлися конкретні фото  наших дорогих колег – тому і надавали слово для привітання.
       Дорогі радіоаматори України, наші дорогі друзі по радіоаматорському життю - бажаємо Вам щастя, міцного здоров’я, творчих успів і вдач в нашому улюбленому Ham-Radio  e 2019 році !
       Передаєм на Ваш розсуд і оцінку цю фотопрезентацію, програму нашого Новорічного-2019  свята. Перегляньте, і побудьте  разом з нами. Ви впізнаєте багато знайомих облич.

73! З повагою та вдячністю, що ви завжди зі мною –  Сергієнко Микола Іванович (UX0UN),                                                                                          керівник радіотехнічного клубу “Політехнік” UK5UDX – UT7UZA, КПІ ім. Ігоря Сікорського.

Напишіть (ux0un@ukr.net), або зателефонуйте: 050-380-95-78