Абітурієнт КПІ - 2021. Звернення до радіоаматорів України.

         Дорогі друзі, вітаємо Вас, і запрошуємо на навчання до КПІ у 2021 році !

     

Кращий технічний вищий навчальний заклад України - Національний технічний університет України "Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського" запрошує молодь на навчання. Наш славний університет з гордим іменем КПІ заснований в 1898 році. Зараз йому 122 роки !
На 18 факультетах і в 10 інститутах на 125 спеціальностях навчаються близько 30 тисяч студентів. Навчальний процес забезпечують 500 професорів і 1300 доцентів. Найбільша в Україні технічна бібліотека КПІ повністю забезпечує своїми фондами всі навчальні дисципліни.

Дорогі друзі, нашої великої багатотисячної радіоаматорської сім'ї  України ,

  Від себе особисто, і від імені найстарішого в Україні (з 1925 р.) колективу радіотехнічного клубу "Політехнік” UT7UZA Національного технічного університету України "Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського" звертаємось до вас за допомогою і підтримкою.

   У 2021 році Ваші діти і онуки, Ваших друзів та знайомих вступатимуть на навчання до Вищих навчальних закладів України. Будемо вдячні Вам за надану нам агітаційну допомогу і профорієнтацію в школах, ліцеях, гімназіях, серед випускників технікумів і коледжів (молодші спеціалісти), на підприємствах і установах де Ви працюєте  в проведенні бесід з випускниками та їх батьками – зацікавленню і направлення їх адресно на бюджетні денну та заочну форму навчання до Національного технічного університету України "Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського".

   

Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського

 

 запрошує випускників шкіл, ліцеїв, гімназій, технікумів, коледжів для навчання на одну з найкращих спеціальностей -                                                        184 "Гірництво"

                      Необхідними сертифікатами ЗНО на спеціальність являються:

                                   1. Українська мова                     2. Математика 

3. Географія,  або Історія України, або Іноземна мова, або Хімія, або Фізика, або Біологія

 

Основним напрямком цієї необхідної для країни спеціальності яка поєднує в собі інженерний, художній, архітектурний, дизайнерський, творчий, естетичний та мистецький таланти наших студентів направлений на перспективний розвиток підземної інфраструктури міста за рахунок високотехнологічного будівництва і експлуатації метрополітенів, транспортних тонелей та підземних споруд, що забезпечують сьогодення і майбутнє економічного розвитку не тільки країни, а і добробуту кожної людини.

Чому ми акцентуємо, запрошуємо і спрямовуємо АБІТУРІЄНТІВ на навчання за спеціальністю 184 Гірництво –

одну з найкращих і перспективних професій для сучасного і перспектив добробуту життя в країні:

1. Ми маємо прекрасний висококваліфікований педагогічний колектив кафедри Геоінженерії.

2. Гарантуємо отримання фундаментальних знань для успішного оволодіння вибраною професією.

3. Маємо прекрасні місця практик безпосередньо на об’єктах Метробуду і інших інфраструктурних

об’єктів для отримання практичного досвіду по новітнім світовим технологіям і сучасної техніки.

4. Гарантуємо і допомогаємо кожному випускнику працевлаштування та гідну зарплату.

 

Непомітно пройдуть роки навчання, і ми впевнені - Ви згадаєте, коли 5 років тому Ви зробили  правильний крок у виборі своєї життєвої професії, і з вдячністю подякуєте нам, що не помилились, що вибрали цю чудову професію !

 

Про кафедру ГЕОІНЖЕНЕРІЇ, спеціальність, Ви можете дізнатися на сайті: http://geobud.kpi.ua

email: info@geobud.kpi.ua   Наша адреса: м. Київ, вул. Борщагівська 115, корпус 22, 5 поверх , каф. Г І

 

Давайте, дорогі абітурієнти, переглянемо декілька фото і познайомимось зі спеціальністю на яку Вас запрошує на навчання кафедра ГЕОІНЖЕНЕРІЇ.

 

Підземні транспортні магістральні тонелі - найближча перспектива розвитку підземної  інфраструктури міста.

 

Такі надпотужні чудо-машини ( прохідницькі щити) здійснюють високотехнологічне підземне будівництво метро, транспортних тонелей і підземних споруд по породам різної міцності і  глибини залягання.

 

 

 

 

 

 

 

 

Так починається широка дорога у світ знань.  Лекційне заняття у Великій фізичній аудиторії КПІ ім. Ігоря Сікорського.

 

      Такими ми прийшли до КПІ. Прекрасні і незабутні роки навчання і студентського життя !

  

Роки в КПІ - це не лише роки навчання,  отримання фундаментальних професійних знань, набуття життєвого досвіду, встановлення міцних дружніх стосунків. Це ще й незабутня епоха юності, молодості, духовностіі, культурно-мистецького виховання, захоплення, і участь в технічних і спортивних гуртках і секціях, навчання і стажування за кордоном.
... І чарівні незабутні роки - зустрічі і кохання, взаємного биття двох закоханих сердець. В КПІ завжди навчаються красуні дівчата, сильні, мужні і талановиті хлопці-лідери ! На фото: весілля студентів ІЕЕ КПІ ! Народжуються нові сім'ї.