Абітурієнт КПІ - 2018. Звернення до радіоаматорів України.

 

Дорогі друзі, КПІ ім. Ігоря Сікорського запрошує Вас на навчання !

   Дорогі  друзі, з нашої великої багатотисячної радіоаматорської сім'ї!  Від себе особисто, і від мені колективу  радіотехнічного клубу "Політехнік” UT7UZA - Національного технічного університету України "Київськийр політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського" звертаємось  до вас   за допомогою і підтримкою.          У 2018 році Ваші, і Ваших друзів та  знайомих діти і внуки  будуть вступати на навчання до Вищих навчальних закладів України. Будемо вдячні Вам за надану нам агітаційну допомогу і профорієнтацію в школах, ліцеях, гімназіях, серед випускників технікумів і коледжів (молодші спеціалісти), в проведенні бесід з випускниками та їх батьками, та направлення їх адресно до нас на бюджетне (безкоштовне) навчання в Національний технічний університет України "Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського". Усі спеціальності в КПІ прекрасні, жодної з їх неможливо виділити  окремо! Вибирай любу з них собі до смаку від свого бажання в залежності своїх здібностей.     

    Ми завжди чекаємо на молоде поповнення і до нашого радіотехнічного клубу. Тому звертаємо увагу батьків та абітурієнтів-радіоаматорів  на вступ до Інституту енергозбереження та енергоменеджменту (ІЕЕ). На ІЕЕ є багато сучасних прекрасних спеціальностей з : енергозбереження, електропостачання та енергоменеджменту; екології; гірничої справи; автоматизації та електромеханічного обладнання підприємств; теплотехніки та ресурсозбереженя.                                                 

      КПІ ім. Ігоря Сікорського забезпечує: безкоштовне навчання, проживання в гуртожитку протягом усього навчання; отримання звання фіцера (наявність військової кафедри); працевлаштування на підприємствах і організаціях України. Ми надамо всіляку допомогу і підтримку Вашим дітям і онукам.

     Для нашого колективу де я працюю - кафедри  інженерної екології, буде особливо важлива Ваша допомога!  Ми    запрошує випускників  шкіл, ліцеїв, гімназій, для навчання у нас за спеціальністю "101 Екологія" спеціалізація: інженерна екологія та ресурсозбереження. Необхідними сертифікатами ЗНО для спеціальності "101 Екологія", є:

українська мова;

- біологія;

- хімія (або географія).  

Більше про кафедру інженерної екології, спеціальність,  умови вступу , студентське життя  ви можете дізнатися на сайті: www.ecology.kpi.ua  та   подивившись відео зняте нашими студентами спеціально для вас:                                                                                  https://www.youtube.com/watch?v=Y1IWFBdHpQ0.

     Ми будемо дуже раді нашому новому радіоаматорському поповненню, яке після вступу до  КПІ продовжить свої радіоуніверсітети в нашому знаменитому клубі UT7UZA ! До речі, наш радіоклуб UT7UZA знаходиться в навчальному корпусі 22 нашого інституту ІЕЕ, де Ви і будете навчатися  з обраної спеціальності

      Ми сподіваємося на Вашу допомогу наші дорогі друзі!   За довідками та консультаціями звертайтеся до нас  по емейл: ux0un@ukr.net    та за    тел.  050-380-95-78      Будемо завжди раді зустрітися з Вами  у зручний для Вас час за адресою: м. Київ, вул.Борщагівська 115, корпус 22, каф. ІЕ

       З повагою, Микола Іванович Сергієнко, UXØUN, керівник радіоклубу "Політехнік" UT7UZA,  КПІ ім. Ігоря Сікорського