Абітурієнт КПІ - 2020. Звернення до радіоаматорів України.

         Дорогі друзі, вітаємо Вас, і запрошуємо на навчання до КПІ у 2020 році !

     

Кращий технічний вищий навчальний заклад України - Національний технічний університет України "Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського" запрошує молодь на навчання. Наш славний університет з гордим іменем КПІ заснований в 1898 році. Зараз йому 122 роки !
На 18 факультетах і в 10 інститутах на 125 спеціальностях навчаються близько 30 тисяч студентів. Навчальний процес забезпечують 500 професорів і 1300 доцентів. Найбільша в Україні технічна бібліотека КПІ повністю забезпечує своїми фондами всі навчальні дисципліни.

Дорогі друзі, нашої великої багатотисячної радіоаматорської сім'ї  України ,

  Від себе особисто, і від імені найстарішого в Україні (з 1925 р.) колективу радіотехнічного клубу "Політехнік” UT7UZA Національного технічного університету України "Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського" звертаємось до вас за допомогою і підтримкою.

   У 2020 році Ваші діти і онуки, Ваших друзів та знайомих вступатимуть на навчання до Вищих навчальних закладів України. Будемо вдячні Вам за надану нам агітаційну допомогу і профорієнтацію в школах, ліцеях, гімназіях, серед випускників технікумів і коледжів (молодші спеціалісти), на підприємствах і установах де Ви працюєте  в проведенні бесід з випускниками та їх батьками – зацікавленню і направлення їх адресно на бюджетні денну та заочну форму занавчання до Національного технічного університету України "Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського".

   Усі спеціальності в КПІ прекрасні! Жодної з них неможливо виділити окремо! Вибирай будь-яку з них собі до смаку і душі , залежно від свого бажання та здібностей.

 Звертаємо і акцентуємо увагу батьків та абітурієнтів-радіоаматорів на вступ до Інституту енергозбереження та енергоменеджменту (ІЕЕ) - який є одним з кращих учбових підрозділів КПІ ім. Ігоря Сікорського. На ІЕЕ існує багато сучасних прекрасних спеціальностей з : Енергозбереження, електропостачання та енергоменеджменту (141); Гірництва (184); Автоматизації та електромеханічного обладнання підприємств (141); Електромеханіки (141); Tеплотехніки та ресурсозбереження (144).

   КПІ ім. Ігоря Сікорського забезпечує: безкоштовне навчання, проживання в гуртожитку протягом усього навчання; отримання звання фіцера запасу (наявність військової кафедри); проходження навчання в Університетах країн світу, працевлаштування на підприємствах і організаціях України. Ми надамо всіляку допомогу і підтримку Вашим дітям і онукам.

     Для нашого колективу де я працюю – кафедра ГЕОІНЖЕНЕРІЇ (ГІ ІЕЕ КПІ ) буде надзвичайно цінною Ваша допомога!

Запрошуємо на навчання до нас за спеціальністю: 184 Гірництво – випускників шкіл, ліцеїв, гімназій, випускників технікумів і коледжів, на денну та на заочну форму навчання.

    Гірництво – завжди було і залишається основою цивілізації  та добробуту країни і кожної людини! Це одна з найкращих професій нашого життя.

    Необхідними сертифікатами ЗНО для цієї спеціальності є:

                 1) Українська мова.              2) Математика.              3) Фізика (або Географія)

Про кафедру Геоінженерії, спеціальність, Ви можете дізнатися на сайті: http://geobud.kpi.ua  та по email: info@geobud.kpi.ua

Наша адреса: м. Київ, вул. Борщагівська 115, корпус 22. 5-й поверх, каф. ГІ ІЕЕ КПІ ім. Ігоря Сікорського.

Бажаємо успіхів у виборі професії і чекаємо на Вас, наші дорогі абітурієнти КПІ !  До зустрічі в щасливому студентському житті !

                               Tак починається широка дорога у світ знань.  Лекційне заняття у Великій фізичній аудиторіїї КПІ ім. Ігоря Сікорського.

                                          Під час навчання ми побували з екскурсіями на найкращих підприємствах Києва.  Київська ГЕС - флагман України з гідроенергетики !

                                     Пишаємося !  Студентки КПІ - Чемпіони України з жіночого футболу ! Серед них і декілька відмінниць навчання з ІЕЕ !

     Один з лідерів, лицарів та вожаків студенства кафедри Геоінженерії - Георгій Сібуров, має дуже цікаве захоплення. Він,  під час літніх канікул, за час навчання, пішки (!) - з рюкзаком і фотоапаратом примудрився обійти пів земної кулі !! ( На фото: один з його етапів подорожі: М'янма, В'єтнам, Лаос, Таіланд, Кампучія ! Пишаємося - Георгій ще й захистив на відмінно диплом Університету !  Щасти тобі друже в твоєму цікавому житті! 

          Такими ми прийшли до КПІ. Прекрасні і незабутні роки навчання і студентського життя !

         Фінал навчання - ми магістри!  Перед нами цілий світ ! Рідний КПІ назавжди в нашому серці.

        Такими ми стали - ще гарнішими  та мудрішими, мужніми і розумними, красунями! Ми отримали Дипломи КПІ з прекрасними спеціальностями для сучасного життя і впевнені у своєму майбутньому. 

А тепер про наше улюблене аматорське Ham-Radio і радіотехнічний клуб "Політехнік" UT7UZA  КПІ 
Наш клуб був заснований в далекому 1925 році, відомим вченим радіотехніком , професором КПІ - Володимиром Васильовичем Огієвським. В тому ж році клубна аматорська радіостанція R1KPI ( Росія Перша Київський Політехнічний Інститут) вийшла в міжнародний аматорський     ефір де і звучить по сей день.  В 2020 році нашому клубу виповнюється 95 славних років !

        Вас вітає міжнародний радіотехнічний клуб "ПОЛІТЕХНІК" UT7UZA  КПІ імені Ігоря Сікорського.

 

     Наш рідний Київський політехнічний інститут.   QSL - картка нашого клубу. Такі картки відправляються усім  ефірним кореспондентам, які провели радіозв'язки з нашим клубом UT7UZA

      Пишаємося! Ми члени нашого радіотехнічного  радіоаматорського клубу "ПОЛІТЕХНІК"  UT7UZA КПІ ! 

Кожного року на навчання до Національного технічного Університету України “Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського” приходить творча, енергійна і амбітна до усього нового молодь! В КПІ створені всі умови для якісного навчання і оволодіння фундаментальними знаннями вибраних професій Крім того у кожного є прекрасна можливість розкрити свої таланти, знання, молодечу енергію і запал свої сердець в найрізноманітніших спортивних секціях, мистецьких і технічних клубах та гуртках. Одним з таких захоплень є Ham-Radio (аматорське радіо). Пишаємось нашою славною Альма матер – КПІ, що вона надає нам таку можливість !

             Самий молодший член нашого клубу, учень 8 - го класу Політехнічного ліцею КПІ - Роман Щербатюк

          Гордість,і візитна картка нашого радіоклубу - Антени нашого клубу які видно здалеку ! Ці могутні антени розроблені і зроблені власними руками для підвищення ефективності радіозвязку !

       Фрагмент інтер'єру, нашого радіоаматорського клубу UT7UZA,  який знають у всьому світі.

Ham-Radio - це чудова можливість знайомства з новими друзями в різних країнах і куточках світу куди тільки долітають радіохвилі !

Ми будемо дуже раді нашому новому радіоаматорському поповненню, яке після вступу до КПІ продовжить свої радіоуніверсітети в нашому знаменитому радіотехнічному клубі UT7UZA ! До речі, наш радіоклуб UT7UZA знаходиться в навчальному корпусі 22 нашого інституту ІЕЕ, де Ви і будете навчатися за обраною спеціальністю

   Ми сподіваємося на Вашу допомогу, наші дорогі друзі!   За довідками та консультаціями звертайтеся до нас  по email: ux0un@ukr.net    та за    тел.  050-380-95-78.   Загляніть і на сайт радіотехнічного клубу UT7UZA КПІ ім. Ігоря Сікорського: UT7UZA.kpi.ua та Facebook: радиоклуб КПИ UT7UZA.  Будемо завжди раді зустрітися з Вами  у зручний для Вас час за адресою: м. Київ, вул.Борщагівська 115, корпус 22,  7 поверх, радіотехнічний клуб UT7UZA

                                                                           

3 повагою, Микола Іванович Сергієнко, UXØUN,     викладач кафедри Геоінженерії,  ІЕЕ   КПІ
Керівник радіотехнічного клубу "Політехнік" UT7UZA  КПІ 
з
 1975 року  (моб. тел. 050-380-95-78,  email:
ux0un@ukr.net )

  Як тебе не любити, Києве мій !