Дорогі радіоаматори України! Дякуємо за допомогу КПІ ім. Ігоря Сікорського у вступній кампанії-2022 !

Дорогі наші друзі - радіоаматори України!  Дякуємо Вам за інформаційно-агітаційну допомогу Національному технічному університету України "Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського" у вступній кампанії 2022 року!

В усіх областях України на радіоаматорських сайтах дякуючи Вам, були розміщені наші і Ваші агітаційні матеріали, спрямовані на  підтримку  випускників шкіл, гімназій, технікумів, коледжів  для вступу до  КПІ  ім. Ігоря Сікорського.

Ви побували в десятках шкіл, гімназій, коледжів, технікумів, підприємств і ВУЗів України, спілкуючись з учителями, батьками, учнями, випускниками, виробничниками,  розповідаючи їм про наш славетний КПІ, його чудові спеціальності, прекрасну професійну підготовку,  якісні умови навчання, проживання, можливості заняття в спортивних секціях, мистецьких та наукових гуртках студентів і, звісна річ, - про наш  всесвітньо відомий радіотехнічний клуб UT7UZA! Передайте усім матусям і татусям, бабусям і дідусям рідним і друзям  нашу подяку за усвідомлений вибір їхніх діточок та онучат   навчатися в кращому технічному університеті України -  КПІ ім. Ігоря Сікорського !

Завдяки  Вашим клопотам і турботам, до нашого радіотехнічного клубу "Політехнік" UT7UZA прийшли   абітурієнти з радіоаматорських колективів та радіоаматорських сімей  багатьох куточків нашої рідної України. Особливо приємно, що першими на наше прохання про підтримку КПІ  відгукнулись  випускники-КПІшники, радіоаматори, які в різні роки закінчили нашу Альма Матер  і донині є членами нашого клубу! Дякуємо Вам, дорогі наші друзі, за  безкорисливу допомогу та підтримку!

Маємо велике бажання запросити до радіотехнічного клубу "Політехнік"  КПІ ім. Ігоря Сікорського всіх, хто допомагав нам, зустрітися  з керівництвом нашого Університету і колективом клубу UT7UZA, щоб подякувати Вам за таку важливу для Університету допомогу. Чекаємо  на Ваші пропозиції про час цієї зустрічі, а ми знайдемо можливість і теплі слова, щоб ця зустріч залишилася в наших душах і серцях.

73! З повагою і найкращими побажаннями - Сергієнко М.І. (UX0UN), керівник радіотехнічного клубу "Політехнік"  UT7UZA  КПІ ім. Ігоря Сікорського, м. Київ