Поздоровлення від радіотехнічного клубу "Політехнік" UT7UZA КПІ - молодіжному колективу UR4RWW - майбутнім студентам КПІ !

По всій Україні гучно лине слава про  добрі справи і діяльність СЮТ маленького містечка Носівка, Чернігівської області. В цьому незвичайному творчому  колективі самовідано працюють його ентузіасти-творці, які займаються  вихованням патріотичного духу молоді, творенням світлого майбуття і розквіту України.

Наставники, вчителі, батьки і діти своєї Альма Матер - Носівської СЮТ.  Чи  багато у нас на Україні таких колективів ?!

Нам особливо приємно відзначити, що серед керівників, наставників і вчителів цього диво-колективу є радіоаматори-ентузіасти, випускники КПІ різних років. Вони вкладають всю свою енергію, знання й досвід у розвиток цих юних дарувань! Особливими успіхами славиться радіогурток з колективною радіоаматорською станцією - UR4RWW, яким керує  наш добрий друг, відомий радіоаматор, великий ентузіаст своєї справи, людина з доброю душею, світлою головою, золотими руками і палкою любов'ю до дітей  - Василь Кияниця (UR5RU).

Керівник і наставник творчого молодіжного колективу UR4RWW, прекрасний радіоаматор - Василь Кияниця (UR5RU)

Щасливі матусі й татусі юних талантів - їх діточок знають в цілому світі, їх майбутнє  в надійних руках, і займаються вони дуже корисною справою, разом з наставником - Василем Кияницею (UR5RU).

Наше горде ім'я - UR4RWW !    Ми з Носівки !     І нас знає увесь світ !

Найвищі нагороди світу, завойовані юними талантами  UR4RWW

Цитата із  сайту UR4RWW: нами здобуті перемоги у найважливіших, найвищих і найпрестижніших молодіжних міжнародних і вітчизняних радіоаматорських змаганнях року!  У найвищих Всеукраїнських змаганнях – Чемпіонатах України телеграфом, телефоном і телетайпом – здобуті другі місця в Україні! Це вісім срібних медалей, які поділять між собою дорослі оператори і наші чудові юні операторки!

Нарешті, про зовсім феноменальне досягнення: у першості України з радіозв’язку телефоном наша юна кандидат у майстри спорту Аліна Буцан зайняла ПЕРШЕ МІСЦЕ у групі колективних станцій!

Чемпіонка України і багатьох міжнародних змагань - Аліна Буцан

Звичайно, про це буде окрема розповідь, коли до Носівки надійдуть високі нагороди і дипломи українського Контест-клубу (UCC) і приз для колективної станції – японський  телевізор (подяка спонсорові Леоніду Сухареку з донеччини).

Робочі моменти радіозмагань UR4RWW

До всіх перелічених перемог 2018 року ще слід додати присудження колективній радіостанції Носівської СЮТ ПЕРЕХІДНОГОКУБКУ, який називається: «Найактивнішій дитячій колективній станції України».  Для його здобуття добре потрудилися наші юні оператори - гімназистки Аліна Буцан і Карина Косиченко, а також учениці першої школи Даша Отрошко і Яна Іщук.

Тільки за два останніх роки радіоаматорами  UR4RWW отримано більше 100  зарубіжних і вітчизняних дипломІв, сертифікатів,Кубків, медалей!  Галерею  нагород можна подивитися за  адресою:  http://ur4rww-01.blogspot.com .

Колектив радіоаматорів радіотехнічного клубу "Політехнік" UT7UZA КПІ ім. Ігоря Сікорського пишається нашими юними колегами та їх досягненнями! Ми вітаємо керівника і наставника цих юних талантів - Василя Кияницю ( UR5RU) - з творчими успіхами!

ПОЗДОРОВЛЯЄМО цей чудо-колектив! Запрошуємо юні таланти в гості до нашого клубу, взяти участь у конференціях, які ми проводимо.

Сподіваємося, що більшість випускників Носівської СЮТ після закінчення шкіл і коледжів стануть студентами кращого з технічних ВНЗ України - КПІ ім. Ігоря Сікорського і будуть радувати нас  своїми успіхами і досягненнями у всесвітньо відомому клубі "Політехнік" UT7UZA КПІ !

Дорогі друзі! Наш дружний колектив студентів та співробітників  КПІ чекає на вас!

Подивіться, наші дорогі читачі,через фотографії - на успіхи цих юних талантів! Побільше б таких колективів та їх наставників на Україні!

З повагою і найкращими побажаннями - керівник радіотехнічгого клубу "Політехнік" UT7UZA  КПІ ім. Ігоря Сікорського - Микола Сергієнко (UX0UN) м. Київ