Зустріч з Юрієм Онипко (VE3DZ, Канада) - всесвітньо відомим радіоаматором, випускником КПІ і членом нашого радіотехнчного клубу.

Новий 2019 рік почався для радіотехнічного клубу “Політехнік” UT7UZA з приємної події – до нас в гості завітав член нашого клубу, який нині проживає в Канаді – Юрій Онипко, VE3DZ ! Юрій є випускником радіотехнічного факультету КПІ, радіоаматором зі світовим ім’ям і нашим дорогим другом !

Роки юності, студентства, молодості й творчих злетів. Юрій Онипко. 1980's Київ, РТФ, КПІ, UK5UDX.    2018's Канада, VE3DZ

Зустріч старих друзів в КПІ: Юрій Онипко, Микола Сергієнко, Сергій Василенко

Юрій - Заслужений майстер спорту, Майстер спорту міжнародного класу, 7-ми разовий член збірної команди України з радіоспорту на світових чемпіонатах, призер чемпіонатів світу з радіоспорту, переможець багатьох міжнародних змагань, володар найвищих світових нагород, член багатьох радіоаматорських DX-експедицій. Про нього можно писати нескінченно, але про все написати неможливо. Він особистість і талант! Завжди привітний, з теплою посмішкою - таким його знає увесь світ ! А так як Юрій є громадянином України – він разом зі своїм товаришем по нашому клубу Василенко Сергієм (UT3UA) продовжує успішно виступати за збірну команду України на світових чемпіонатах з радіоспорту ! Завжди і скрізь - з Україною і КПІ в серці (UT4UZ) !

Ми разом з ним починали перші кроки по відродженню нашого радіотехнічного клубу в далеких 80’ роках, коли керівництво КПІ в щойно збудованому корпусі № 22 КПІ надало нам приміщення де ми і продовжуємо наші славні радіоаматорські справи !

Збулися його юнацькі заповітні мрії – він побував в десятках країн світу!

Скільки цікавих і знаменитих на увесь світ радіоаматорів зустрічає він у своєму радіоаматорському житті:

З космонавтом зі США Douglas H. Wheelock (KF5BOC), знаменитим футболістом Сергієм Ребровим (UT5UDX), Нодіром Турсун –Заде (EY8MM)

Коли Юрій прилітає з Канади на Україну, обовязково приходить до рідного клубу - і тоді зустрічі друзів-радіоаматорів перетворюються на справжнє свято. А ми з ним разом – з радістю і гордістю згадуємо, як в далекому 1978 році, починаючи з “0” ми почали відроджувати і ВІДРОДИЛИ !!! наш клуб і його міжнародний авторитет. Це були наші самі щасливі роки в нашому радіоаматорському житті ! Щасти тобі друже !

До нових зустрічей! З повагою, Сергієнко Микола,  UX0UN, керівник радіотехнічного клубу "Політехнік", UT7UZA,                                                                    КПІ ім. Ігоря Сікорського