Запрошуємо до радіотехнічного клубу UT7UZA КПІ

Запрошуємо до радіотехнічного клубу

UT7UZA  КПІ !

Дорогі наші студенти, викладачі, співробітники, учні шкіл, коледжей, гімназій  м. Києва !

Радіотехнічний клуб “Політехнік” КПІ ім. Ігоря Сікорського запрошує Вас у чарівний світ радіоефіру !

В нашому клубі Ви зможете отримати і поглибити знання та навички конструювання приймально-передавальної апаратури, ознайомитись із сучасними технологіями та засобами радіоаматорського зв’язку, станете учасниками міжнародних змагань з радіоспорту, познайомитесь з новими друзями в різних країнах світу !

Ми допоможемо аматорам конструювання аудіотехніки та радіокерованих моделей підвищити свою кваліфікацію. Ви також зможете поглибити свої знання іноземних мов, географії, електроніки, енергозберігаючих та комп’ютерних технологій.

Чекаємо на вас : щоп’ятниці (з 16.00), щосуботи (з 12.00)

у 22 корпусі “КПІ ім. Ігоря Сікорського ”, кім. 708

(зупинка швидкісного трамваю №1, 3 ст. Польова”)

Тел. 050-380-95-78       Наш сайт: ut7uza.kpi.ua