Запрошення радіоаматорам України до участі в XIII Міжнародній науковій конференції "Перспективи телекомунікацй - 2019" ІТС КПІ ім. Ігоря Сікорського

Дорогі друзі, радіоаматори України!   Наші найщиріші Поздоровлення і побажання щасливого Нового 2019 року! Здоров'я, благополуччя Вам і Вашим сім'ям в новому році.  2018 рік був успішним для радіоаматорів радіотехнічного клубу "Політехнік" UT7UZA, КПІ ім. Ігоря Сікорського, клубу K - DX - CC, фірми RigExpert.   Враховуючи роль і великі заслуги радіоаматорів КПІ і України в розвитку систем зв'язку, радіотехніки, радіоелектроніки, керівництво КПІ ім. Ігоря Сікорського запросило нас взяти участь в XII міжнародній науково‑практичній конференції "Проблеми телекомунікацій 2018" яку проводив Інститут телекомунікацій і зв'язку (ІТС), виділивши для нас окрему секцію "Технічна творчість радіоконструкторів України". Радіоаматори України показали себе з найкращого боку! Прямо в залі засідань працювала спеціальна виставка "Розробки радіоконструкторів України" де наша чудова і численна команда представила унікальні, діючі розробки в "металі", продемонстровані керівництву КПІ, на чолі з головою оргкомітету конференції проректором КПІ, академіком Ільченком М.Ю. (UT5UME), і численним ученим, учасникам конференції з багатьох країн світу.Радіоаматори радіотехнічного клубу Політехнік і України на XII Міжнародній науковій конференції "Проблеми телекомунікацій - 2018" разом з головою оргкомітету конференції, проректором КПІ академіком Ільченком М.Ю.(UT5UME)/Вважаючи актуальність наукових і практичних досягнень радіоаматорів, враження від демонстрації, оргкомітет зробив нам честь, відібравши на пленарне засідання відкриття такої іменитої конференції кращі доповіді — Джулая Володимира (UY2UA), наших друзів, - представників фірми RigExpert, Антонова Олександра (UR4MCB), Казанцева Олександра (UT0UN), Шумана Олега (UT4UML).Доповіді були сприйняті з великою увагою, показані на великому екрані з паралельною демонстрацією зв'язку на радіоаматорських діапазонах. Після закінчення конференції, усі радіоаматори були нагороджені спеціальними дипломами‑сертифікатами.Дорогі друзі! з 15 по 19 квітня  2019 року відбудеться XIII міжнародна науково-технічна конференція "Перспективи телекомунікацій" (ПТ-2019). Керівництво КПІ ім. Ігоря Сікорського знову запрошує радіоаматорів взяти в ній участь.Від імені радіотехнічного клубу "Політехнік" оргкомітет конференції [Сергієнко М.І. (UX0UN), Жук А.М. (UY5AZ), Литвинов С.І. (UX1UA)] запрошує радіоаматорів України взяти участь в XIII міжнародній конференції "Перспективи телекомунікацій" (ПТ-2019). Наша участь в ній підвищить авторитет, рейтинг і роль радіоаматорів в країні.Пропонуйте оригінальні розробки будь-якого призначення і застосування, що мають, на вашу думку, науковий і практичний інтерес в радіозв'язку, у будь-яких розділах радіотехніки, електроніки, автоматики і так далі. Це можуть бути готові конструкції, макети, програмні продукти.Ви можете також подати Ваші статті і тези за темою вашої доповіді, які будуть опубліковані в міжнародному збірнику. Мови — українська, англійська, російська.Усі учасники будуть нагороджені спеціальними дипломами‑сертифікатами. Вітаються Ваші пропозиції, побажання, творча участь.Давайте всі разом будувати, творити добро, підтримувати авторитет нашого чудового захоплення — Ham_Radio!З усіх питань звертайтеся, пишіть, пропонуйте, телефонуйте членам оргкомітету конференції:– Сергієнку Миколі Івановичу, UX0UN, керівникові радіотехнічного клубу "Політехнік" UT7UZA (ux0un@ukr.net, моб. тел. 380 50 380 95 78), Viber.– Жуку Анатолію Миколайовичу, UY5AZ (azhuk@i.ua, моб. тел. 380 67 267 4435 в Київстар, Viber, WhatsApp. У Скайпі — anatoly_zhuk)До зустрічі на конференції дорогі друзі - в прекрасному Києві і в нашому радіотехнічному клубі "Політехнік" UT7UZA, КПІ ім. Ігоря Сікорського в квітні 2019 року. 73! З повагою  Жук А.М. (UY5AZ),   Сергієнко М.І. (UX0UN)