Радіотехнічний клуб "Політехнік" UT7UZA КПІ запрошує у чарівний світ ефіру

                                   

CQ ... CQ... CQ...       ЗАПРОШУЄМО !             WELLCOME !
Радіотехнічний клуб "Політехнік" UT7UZA КПІ ім. Ігоря Сікорського запрошує студентів Університету, та молодь з інших ВУЗів і навчальних закладів Києва в чарівний світ радіоефіру. 

  

Наш рідний Київський політехнічний інститут.   QSL - картка нашого клубу. Такі картки відправляються усім  ефірним кореспондентам, які провели радіозв'язки з нашим клубом UT7UZA

Кожного року на навчання до Національного технічного Університету України “Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського” приходить творча, енергійна і амбітна до усього нового молодь! В КПІ створені всі умови для якісного навчання і оволодіння фундаментальними знаннями вибраних професій Крім того у кожного є прекрасна можливість розкрити свої таланти, знання, молодечу енергію і запал свої сердець в найрізноманітніших спортивних секціях, мистецьких і технічних клубах та гуртках. Одним з таких захоплень є Ham-Radio (аматорське радіо). Пишаємось нашою славною Альма матер – КПІ, що вона надає нам таку можливість !

  

Протягом 95 років радіотехнічний клуб “Політехнік” UT7UZA КПІ гостинно відчиняє двері для молодого поповнення. Найголовнішою задачею для нас є розпізнати кожного, хто прийшов до нас як особистість, привити любов, патріотизм і шану до славної, 120 річної історії нашого Університету і нашого радіотехнічного клубу якому виповнилося 95 років з Дня його заснування ! Радіоаматорський світ Ham-Radio це прекрасна школа пізнання практичної електроніки, радіотехніки, електротехніки, енергозберігаючих та комп’ютерних технологій, екологічних проблем захисту довкілля, вивчення іноземних мов та спілкування. В нашому клубі молодь отримує і поглиблює знання та навички конструювання приймально-передавальної апаратури, знайомиться із сучасними технологіями та засобами зв’язку, приймає участь в наукових розробках та науково-технічних конференціях, в міжнародних змаганнях з радіоспорту. Ми також допоможемо аматорам конструювання аудіотехніки та радіокерованих моделей підвищити свою кваліфікацію..                   

           

Сучасні обертові антени нашого клубу, розроблені, виготовлені та налаштовані золотими руками членів нашого клубу.

            

Фрагмент інтер'єру технічного оснащення нашого клубу. На цій техніці ми виходимо в міжнародний радіоаматорський ефір, зустрічаємось з друзями, приймаємо участь в різноманітних радіоаматорських змаганнях - від чемпіонатів України до чемпіонатів Світу та Європи !

                                   

Чемпіони України з радіоспорту!  Одні з нагород завойовних нашим клубом в радіоаматорському ефір

Самий молодший член нашого клубу, учень 8 - го класу Політехнічного ліцею КПІ - Роман Щербатюк

Ham-Radio - це чудова можливість знайомства з новими друзями в різних країнах і куточках світу куди тільки долітають радіохвилі !

 

Ми запрошуємо Вас до нашої радіоаматорської сімї

Київ, вул. Борщагівська 115

 

Радіотехнічний клуб "Політехнік“ UT7UZA  КПІ ім. Ігоря Сікорського ”

 

                                    Тел. 050-380-95-78          Пишіть нам: ux0un@ukr.net

 

                             Наш сайт: ut7uza.kpi.ua      Facebook: радиоклуб КПИ UT7UZA

 

                                                                                                        

 

З повагою, керівник радіотехнічного клубу “Політехнік” UT7UZA

КПІ ім. Ігоря Сікорського – Микола Іванович Сергієнко, UX0UN