Зустріч УКРАЇНА - КАНАДА

 

В січні 2018 року в гості до нашого клубу завітав член нашого коллективу, випускник КПІ, радіоаматор зі світовим імям - Оніпко Юрій, який зараз проживає в Канаді.


Усі ми з радіотехнічного клубу “Політехнік” UT7UZA КПІ ім. Ігоря Сікорського : (зліва-направо) керівник клубу, Сергієнко М. І. ( UX0UN ), Онипко Ю.М. (VE3DZ, UT4UZ), Бобров В.Л. (UT3UV)

Юрій Онипко - Заслужений майстер спорту, Майстер спорту міжнародного класу, 7-ми разовий член збірної команди України з радіоспорту на світових чемпіонатах, призер чемпіонатів світу з радіоспорту, переможезь багатьох міжнародних змагань, володар найвищих світових нагород, член багатьох радіоаматорських DX-експедицій. Про нього можно писати нескінченно, але про все написати неможливо. Він особистість і талант! Завжди привітний, з теплою посмішкою - таким його знає весь світ ! Таким завжди знаємо і ми його !

http://ut7uza.kpi.ua/sites/default/files/UB5XCM.jpg

Юрій Онипко. 1980's Київ, КПІ, UK5UDX. Роки юності, студентства, молодості й творчих злетів.

http://ut7uza.kpi.ua/sites/default/files/VE3DZ%20%281%29.jpg

2015's Канада, VE3DZ

Збулися його юнацькі і заповітні мрії - позаду десятки країн світу! Але завжди і скрізь - з Україною і КПІ в серці !

Юрій досить часто в службових справах прилітає з Канади на Україну. І тоді зустрічі друзів-радіоаматорів перетворюються на справжнє свято. А ми з ним разом – з радістю і гордістю згадуємо, як в далекому 1978 році, починаючи з 0 ми почали відроджувати і ВІДРОДИЛИ !!! наш клуб і його міжнародний авторитет. Це були наші самі щасливі роки в житті нашого славетного клубу! Щасти тобі друже ! До нових зустрічей !

З повагою, керівник радіотехнічного клубу "Політехнік" UT7UZA, КПІ ім. Ігоря Сікорського,                                                                                                      Сергієнко М.І.  UX0UN